Helpmotion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Naša priča ... Nastavi.

+3
^$^UcKer&Yo^$^
Ana
TinKa*
7 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

1Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Naša priča ... Nastavi. Ned Dec 13, 2009 10:57 am

TinKa*

TinKa*
Administrator
Administrator

First topic message reminder :

Kopirajte text uvek kada pišete novi post i dodajte maximum 4 reči!

Jednog jutra sam se ...


26Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Pet Dec 18, 2009 1:06 pm

Ana

Ana
Elitni član
Elitni član

ednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da

27Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Pet Dec 18, 2009 1:30 pm

^$^UcKer&Yo^$^

^$^UcKer&Yo^$^
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja

28Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Pet Dec 18, 2009 1:32 pm

Ana

Ana
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju

29Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Pet Dec 18, 2009 1:34 pm

^$^UcKer&Yo^$^

^$^UcKer&Yo^$^
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u

30Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Pet Dec 18, 2009 1:37 pm

Ana

Ana
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce

31Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Pet Dec 18, 2009 1:39 pm

^$^UcKer&Yo^$^

^$^UcKer&Yo^$^
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o

32Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Pet Dec 18, 2009 1:42 pm

Ana

Ana
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o tome kako se ne

33Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Pet Dec 18, 2009 1:47 pm

^$^UcKer&Yo^$^

^$^UcKer&Yo^$^
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o tome kako se ne postuju ljudi i

34Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Sub Dec 19, 2009 4:24 am

TinKa*

TinKa*
Administrator
Administrator

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o tome kako se ne postuju ljudi i kako je tolerancija zamrla.

35Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Sub Dec 19, 2009 1:27 pm

^$^UcKer&Yo^$^

^$^UcKer&Yo^$^
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o tome kako se ne postuju ljudi i kako je tolerancija zamrla i kako

36Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Ned Dec 20, 2009 7:28 am

TinKa*

TinKa*
Administrator
Administrator

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o tome kako se ne postuju ljudi i kako je tolerancija zamrla i kako se svet promenio,a pogotovo ljudi.

37Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Ned Dec 20, 2009 11:29 am

Ana

Ana
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o tome kako se ne postuju ljudi i kako je tolerancija zamrla i kako se svet promenio,a pogotovo ljudi.Pricali smo o vatrogascima

38Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Ned Dec 20, 2009 12:12 pm

^$^UcKer&Yo^$^

^$^UcKer&Yo^$^
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o tome kako se ne postuju ljudi i kako je tolerancija zamrla i kako se svet promenio,a pogotovo ljudi.Pricali smo o vatrogascima i

39Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Uto Dec 22, 2009 9:31 am

Ana

Ana
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o tome kako se ne postuju ljudi i kako je tolerancija zamrla i kako se svet promenio,a pogotovo ljudi.Pricali smo o vatrogascima i oni su upali u

40Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Uto Dec 22, 2009 9:53 am

^$^UcKer&Yo^$^

^$^UcKer&Yo^$^
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o tome kako se ne postuju ljudi i kako je tolerancija zamrla i kako se svet promenio,a pogotovo ljudi.Pricali smo o vatrogascima i oni su upali u nasu kucu i

41Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Uto Dec 22, 2009 9:58 am

PrinceSs

PrinceSs
Moderator
Moderator

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o tome kako se ne postuju ljudi i kako je tolerancija zamrla i kako se svet promenio,a pogotovo ljudi.Pricali smo o vatrogascima i oni su upali u nasu kucu i počeli balet da igraju.Nisu razmišljali o mojoj jadnoj majci.Igrali su labuđe jezero.Kada smas im rekla da mi mama nije u redu oni su

42Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Uto Dec 22, 2009 9:59 am

Ana

Ana
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o tome kako se ne postuju ljudi i kako je tolerancija zamrla i kako se svet promenio,a pogotovo ljudi.Pricali smo o vatrogascima i oni su upali u nasu kucu i počeli balet da igraju.Nisu razmišljali o mojoj jadnoj majci.Igrali su labuđe jezero.Kada smas im rekla da mi mama nije u redu oni su poceli da galame

43Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Uto Dec 22, 2009 10:00 am

^$^UcKer&Yo^$^

^$^UcKer&Yo^$^
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o tome kako se ne postuju ljudi i kako je tolerancija zamrla i kako se svet promenio,a pogotovo ljudi.Pricali smo o vatrogascima i oni su upali u nasu kucu i počeli balet da igraju.Nisu razmišljali o mojoj jadnoj majci.Igrali su labuđe jezero.Kada smas im rekla da mi mama nije u redu oni su poceli da galame i da

44Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Uto Dec 22, 2009 10:01 am

Ana

Ana
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o tome kako se ne postuju ljudi i kako je tolerancija zamrla i kako se svet promenio,a pogotovo ljudi.Pricali smo o vatrogascima i oni su upali u nasu kucu i počeli balet da igraju.Nisu razmišljali o mojoj jadnoj majci.Igrali su labuđe jezero.Kada smas im rekla da mi mama nije u redu oni su poceli da galame i da bacaju sve stvari okolo

45Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Uto Dec 22, 2009 10:02 am

PrinceSs

PrinceSs
Moderator
Moderator

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o tome kako se ne postuju ljudi i kako je tolerancija zamrla i kako se svet promenio,a pogotovo ljudi.Pricali smo o vatrogascima i oni su upali u nasu kucu i počeli balet da igraju.Nisu razmišljali o mojoj jadnoj majci.Igrali su labuđe jezero.Kada smas im rekla da mi mama nije u redu oni su poceli da galame i da bacaju sve stvari okolo.Mopj mali brat je došao i zaprijetio da će kašikom

46Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Uto Dec 22, 2009 10:03 am

Ana

Ana
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o tome kako se ne postuju ljudi i kako je tolerancija zamrla i kako se svet promenio,a pogotovo ljudi.Pricali smo o vatrogascima i oni su upali u nasu kucu i počeli balet da igraju.Nisu razmišljali o mojoj jadnoj majci.Igrali su labuđe jezero.Kada smas im rekla da mi mama nije u redu oni su poceli da galame i da bacaju sve stvari okolo.Mopj mali brat je došao i zaprijetio da će kašikom izvaditi njihova creva i

47Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Uto Dec 22, 2009 10:04 am

^$^UcKer&Yo^$^

^$^UcKer&Yo^$^
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o tome kako se ne postuju ljudi i kako je tolerancija zamrla i kako se svet promenio,a pogotovo ljudi.Pricali smo o vatrogascima i oni su upali u nasu kucu i počeli balet da igraju.Nisu razmišljali o mojoj jadnoj majci.Igrali su labuđe jezero.Kada smas im rekla da mi mama nije u redu oni su poceli da galame i da bacaju sve stvari okolo.Moj brat je dosao i zapretio da ce kasikom izvaditi njihova creva i da ce

48Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Uto Dec 22, 2009 10:12 am

Ana

Ana
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o tome kako se ne postuju ljudi i kako je tolerancija zamrla i kako se svet promenio,a pogotovo ljudi.Pricali smo o vatrogascima i oni su upali u nasu kucu i počeli balet da igraju.Nisu razmišljali o mojoj jadnoj majci.Igrali su labuđe jezero.Kada smas im rekla da mi mama nije u redu oni su poceli da galame i da bacaju sve stvari okolo.Moj brat je dosao i zapretio da ce kasikom izvaditi njihova creva i da ce ih dati vukodlacima i

49Naša priča ... Nastavi. - Page 2 Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Čet Dec 24, 2009 2:53 pm

alexandra

alexandra
Član HPMT-a
Član HPMT-a

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije normalna i da je luda a ja sam pozvala televiziju i zakazala sou u petk uvece koja ce pricati o tome kako se ne postuju ljudi i kako je tolerancija zamrla i kako se svet promenio,a pogotovo ljudi.Pricali smo o vatrogascima i oni su upali u nasu kucu i počeli balet da igraju.Nisu razmišljali o mojoj jadnoj majci.Igrali su labuđe jezero.Kada smas im rekla da mi mama nije u redu oni su poceli da galame i da bacaju sve stvari okolo.Moj brat je dosao i zapretio da ce kasikom izvaditi njihova creva i da ce ih dati vukodlacima i to i uradio i onda poceo da se kiti i igra labudovo jezero sa sve tim crevima

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu