Helpmotion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Naša priča ... Nastavi.

+3
^$^UcKer&Yo^$^
Ana
TinKa*
7 posters

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Naša priča ... Nastavi. Empty Naša priča ... Nastavi. Ned Dec 13, 2009 10:57 am

TinKa*

TinKa*
Administrator
Administrator

Kopirajte text uvek kada pišete novi post i dodajte maximum 4 reči!

Jednog jutra sam se ...

2Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Uto Dec 15, 2009 7:09 am

Ana

Ana
Elitni član
Elitni član

probudila u kadi i

3Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Sre Dec 16, 2009 3:20 am

TinKa*

TinKa*
Administrator
Administrator

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda ...

4Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Sre Dec 16, 2009 9:56 am

Ana

Ana
Elitni član
Elitni član

mislila sam da sam

5Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Sre Dec 16, 2009 11:03 am

TinKa*

TinKa*
Administrator
Administrator

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ...

6Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Sre Dec 16, 2009 12:55 pm

^$^UcKer&Yo^$^

^$^UcKer&Yo^$^
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali iapostavilo se da...

7Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Čet Dec 17, 2009 4:14 am

TinKa*

TinKa*
Administrator
Administrator

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali iapostavilo se da to nije tačno nego ...

8Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Čet Dec 17, 2009 5:23 am

^$^UcKer&Yo^$^

^$^UcKer&Yo^$^
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali iapostavilo se da to nije tačno nego da sam....

9Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Čet Dec 17, 2009 7:41 am

Ana

Ana
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu...

10Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Čet Dec 17, 2009 8:42 am

TinKa*

TinKa*
Administrator
Administrator

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu,i od toliko jakog ...

11Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Čet Dec 17, 2009 11:19 am

^$^UcKer&Yo^$^

^$^UcKer&Yo^$^
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala

12Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Čet Dec 17, 2009 11:20 am

lena

lena
Član HPMT-a
Član HPMT-a

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam

13Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Čet Dec 17, 2009 11:21 am

^$^UcKer&Yo^$^

^$^UcKer&Yo^$^
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se

14Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Čet Dec 17, 2009 11:22 am

lena

lena
Član HPMT-a
Član HPMT-a

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala

15Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Čet Dec 17, 2009 11:24 am

^$^UcKer&Yo^$^

^$^UcKer&Yo^$^
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv

16Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Čet Dec 17, 2009 11:24 am

lena

lena
Član HPMT-a
Član HPMT-a

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je

17Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Čet Dec 17, 2009 11:31 am

^$^UcKer&Yo^$^

^$^UcKer&Yo^$^
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i

18Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Čet Dec 17, 2009 12:05 pm

Ana

Ana
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa

19Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Čet Dec 17, 2009 1:36 pm

^$^UcKer&Yo^$^

^$^UcKer&Yo^$^
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta

20Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Pet Dec 18, 2009 6:38 am

Ana

Ana
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa..

21Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Pet Dec 18, 2009 8:33 am

^$^UcKer&Yo^$^

^$^UcKer&Yo^$^
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila

22Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Pet Dec 18, 2009 10:34 am

TinKa*

TinKa*
Administrator
Administrator

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se.

23Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Pet Dec 18, 2009 11:34 am

^$^UcKer&Yo^$^

^$^UcKer&Yo^$^
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala

24Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Pet Dec 18, 2009 12:59 pm

Ana

Ana
Elitni član
Elitni član

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili

25Naša priča ... Nastavi. Empty Re: Naša priča ... Nastavi. Pet Dec 18, 2009 1:03 pm

Katarina Cullen

Katarina Cullen
Član HPMT-a
Član HPMT-a

Jednog jutra sam se probudila u kadi i ugledala krv svuda i mislila sam da sam slučajno isekla vene ali ispostavilo se da to nije tačno nego da sam udarila nos u kadu i od toliko jakog bola nisam ni znala gde sam ustala sam obukla se i zvala mamu da ocisti krv ona je ocistila krv i ona se zgadila pa je stavila ruku na usta ali nije mogla pa je povratila i onesvestila se i ja sam zvala vatrogasce koji su mislili da ona nije

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu